top of page
SIGNATURE RESTAURANT

Ozelenění interiéru restaurace Signature v pražském Karlíně. Návrh a realizace. Vlastní výroba dřevěných truhlíků, závěsů na vzdušné rostliny a lišejníkové infografiky.

realizace: 2016


spolupráce: Ing. Arch. Tomáš Skřivan

IMG_8501_edited.jpg
ARKÝŘ VE VRŠOVICÍCH

Majitelé bytu v pražských Vršovicích nás oslovili, protože je zaujaly naše produkty a chětli si od nás nechat ozelenit arkýř. Paní domu je sběratelkou bílých porcelánových figurek a tak padla volba na naše nástěnné porcelánové květináče. 

Instalace: červen 2021

01m.jpg
banhmi
BANH–MI–BA

Návrh a realizace ozelenění pobočky banh–mi–ba v Thámově ulici. Součástí práce bylo ozelenění pexisklové bagety (loga banh-mi-ba) a zprostředkování výzdoby z řezaných rostlin, které týdně obměňujeme. Ve druhé fázi pak návrh a ozelenění závěsných plexisklových truhlíků, které v současnosti čekají na realizaci.

Realizace: 2017

Spolupráce: Lukáš Kuba Studio (www.lukaskuba.cz)

IMG_9803.JPG
FOCENÍ KVARTÝR SHOP & STUDIO

Na podzim 2019 proběhlo společné focení produktů všech designérů Kvartýr shop & studio. Na focení v ateliéru jsme vytvořily mrak a věnec pro doplnění atmosféry podzimních tónů.

Fotografie: Markéta Gorčíková

DESIGNBLOK 2019

S naším domovským Kvartýr shop & studio jsme se zúčastnily každoroční přehlídky designu, Designbloku. Instalaci jsme pojaly v podzimních barvách s důrazem na rostliny, které můžeme potkat venku.

Instalace: říjen 2019

Fotografie: Markéta Gorčíková

mrak_zelený.jpg
DSC_2781.jpeg
DSC_2790.jpeg
bottom of page